TRHOŇ s.r.o.
0 Prázdný košík

Multifunkční plasmový skalpel Onemytis 1

Multifunkční plasmový skalpel Onemytis 1
Kód zboží
ONE1
DPH
21%
Cena
Na dotaz
Stav skladu
Na objednávku
ks

Maximální možná jednoduchost všech postupů, efektivnější, rychlejší a bezpečnější operace, rychlé hojení. Onemytis®, autentická revoluce ve veterinární chirurgii. Inovativní a jedinečný systém navržený a vyrobený tak, aby nabídl veterinárním lékařům kompletní víceúčelový nástroj schopný zlepšit všechny chirurgické zákroky.

Onemytis® využívá vysoce sofistikovanou, exkluzivní technologii Airplasma®, která zaručuje rychlejší zotavení minimalizací traumat tkáně, operační bolesti a použití anestetik a sedativ. Špičkové řešení, díky němuž jsou všechny postupy absolutně bezpečné, a to i u pacientů, kteří nejsou kandidáty na konvenční chirurgii.

Myšlenka, která tvoří rozdíl

Airplasma® je založena na jednoduché myšlence: transformace vzduchu na ideální vodič generováním vysokonapěťových pulzů pomocí vysokofrekvenčního sinusového oscilátoru. Tok energie s průměrnou teplotou 50 °C umožňuje okamžité odpaření tkáně a současně zaručuje kapilární hemostázu. Podstatný rozdíl ve srovnání s konvenční elektrochirurgií, která střídá nebo kombinuje řezací režim (s teplotami nad 100 °C) a fulguraci s napěťovými špičkami 5 000 voltů. Airplasma® navíc zcela eliminuje potřebu používat externí zdroje inertního plynu (argon nebo hélium) a uzavřené okruhy se zpětnými deskami, jako jsou ty, které se používají v technologii APC, neovlivňuje citlivé orgány a negeneruje teplo uvnitř těla pacienta.

Hodnota italské technologie

Airplasma® je plodem nejmodernějšího italského výzkumu v oblasti chirurgie. Špičková technologie, vyvinutá s inovativním konceptem designu a testovaná přísnými postupy. Onemytis® znamená italskou kvalitu: záruka excelence, bezpečnosti a inovace, díky nimž je toto speciální zařízení současností a budoucností chirurgie.

Více výhod v jediném zařízení

Unikátní

Drastické snížení traumat tkáně díky střední disipační teplotě 50 °C a bez průchodu elektřiny do těla pacienta. Onemytis® je první zařízení pro plazmovou chirurgii, které kombinuje maximální účinnost a minimální invazivitu při každém zásahu.

Přesné 

Onemytis® zaručuje absolutní přesnost dokonalým izolováním všech provozních míst: v mnoha ablačních aplikacích nahrazuje laserová zařízení, čímž snižuje provozní dobu a náklady. Nevyzařuje elektrickou energii, drasticky snižuje produkci tepla a nepoškozuje cíl ani okolní tkáně.

Rychlé 

Jako jediné resekční zařízení umožňuje kontrolovat krvácení, což podporuje rychlou mikrokoagulaci. Přechod energie z násadce do tkáně probíhá zcela přirozeně vzduchem, aniž by docházelo k teplotním špičkám, zkracuje operační čas a dobu zotavení.

Kompletní 

Jedno zařízení, více funkcí pro širokou škálu typů provozu. To je další z výhod produktu Onemytis®. Kompletní, praktické a obzvláště všestranné zařízení: jediný nástroj umožňuje provádět různé procedury díky dodávaným vyměnitelným elektrodám.

Jeden násadec, více aplikací


Minimální rozměry, maximální výsledky. Všestrannost je jednou z důležitých přidaných hodnot produktu Onemytis®. Onemytis® umožňuje provádět různé procedury pomocí jediného nástroje, a to díky speciálním vyměnitelným elektrodám, které lze podle potřeby aplikovat na násadec. Díky kompaktnímu designu a omezeným rozměrům je praktický a snadno se přepravuje.

Správná elektroda pro každý postup

   špičatá elektroda - Ø 0,5 mm


   špičatá elektroda - Ø 0,8 mm


    chráněná špičatá elektroda


    špachtlová elektroda - š. 2,5 mm


  špachtlová elektroda - š. 3,2 mm


    kulová elektroda - Ø 1 mm


    kulová elektroda - Ø 4 mm


  kruhová elektroda - Ø 5 mm


  kruhová elektroda - Ø 10 mm


    šikmá elektroda - Ø 0,5 mm - d. 20 mm


  šikmá elektroda - Ø 0,5 mm - d. 40 mm


    prodloužená špičatá elektroda


    prodloužená špachtlová elektroda - š. 3,3 mm - d. 160 mm


    prodloužená šikmá elektroda - Ø 0,8 mm - d. 100 mm


    prodloužení pro elektrodu - d. 150 mm

 

Hygiena, kdykoli a kdekoli

Onemytis® zaručuje maximální čistotu a hygienu. Násadec a elektrody mohou být sterilizovány studenou kyselinou paroctovou nebo v parním sterilizátoru. Tělo přístroje je navíc vyrobeno ze speciálních materiálů a se zaobleným, bezešvým designem navrženým právě pro snazší čištění

 Varianty: Onemytis 1 - jednotka s jedním násadcem nebo Onemytis 2 - jednotka s dvěma násadci

 

Italský výrobek značky OTECH INDUSTRY, jejíž jsme pro Českou republiku a Slovensko výhradním obchodním zástupcem. 

 

Záruční podmínky dle platných zákonů ČR.

 

 Pro přístroje i ostatní vybavení zajišťujeme záruční i pozáruční servis. 

 


Související zboží

ONE2 Na objednávku
Na dotaz

Dotaz na zboží